Vítám Vás na stránkách o Novém Zélandu a doufám, že se Vám budou líbit a zapojíte se také do různých anket a diskuzí. Tyto stránky jsou ve vývoji, takže spousta věcí zde ještě není, ale postupně budou přibývat.

 

Nový Zéland určitě za to stojí.

 

UPDATE - konečně jsem opravil odkaz na moje stránky 

 

Pro mé zážitky z cest po Novém Zélandu a hlavně spoustu fotek navštivte tuto stránku zde.

 

 

Pište mi na email radekno@centrum.cz nebo icq 203 889 477

  

 

Návštěvnost

3988

Kontakt

Radek Nohejl

radekno@centrum.cz

Vyhledávání

Odkazy:

    

 

Turecko 2008 (fotogalerie) novinka!

 

Nový Zéland - Orbion (velké množství informací)

Kostelec nad Labem (neoficiální web města Kostelce nad Labem)

Výlet Česko-Saské Švýcarsko - Kokořín - Mělník (fotogalerie)

Výlet po severovýchodních Čechách (fotogalerie)

Výlet Karlštejn - Koněpruské jeskyně - Křivoklát (fotogalerie)

Dovolená v Itálii 2007 (fotogalerie mé poslední dovolené)  

 

aktuální kurs NZD (novozélandského dolaru)

Novinky

20.05.2009 10:07

Cen základních potravin na Novém Zélandě

Předem bych chtěl upozornit, že ceny se mohou měnit v závislosti na místě supermarketu, na slevách, cenou na internetu vs. v obchodě atd. Takže ty ceny berte jen orientačně.   Potraviny a...
26.11.2008 13:56

Sledujte několik zajímavých blogů lidí putujících po Novém Zélandu nebo nedávno navrácených se zpět do ČR.

     Poslední 2-3 měsíce sleduji několik velmi zajímavých webů (blogů) několika skupinek lidiček, kteří právě projíždějí nebo spíš poznávají Nový Zéland se vším co tomu patří. Teď...
24.09.2008 14:14

Zářijové ankety

Jelikož byla tentokrát anketa rozdělena do dvou polí, tak jsem musel propočítat kolik hlasů jaký hrad nebo zámek dostal. 1. Orlík  5 hlasů 2. Pražský hrad 3 hlasy 3. Karlštejn, Hluboká nad...
10.09.2008 10:00

Letní ankety - výsledky

Výsledky tří anket, které trvaly přes celé léto. Všem hlasujícím děkuji. :-) Poprvé jste v jedné anketě všichni uhodli hlavní město NZ Wellington. Také je vidět, že Ameriku nemáte rádi, protože nikdo...
28.08.2008 15:13

Nové dvě fotogalerie od Lenky a Beetleboye

Přidal jsem nové dvě fotogalerie od Lenky, která si již 2 měsíce užívá Nového Zélandu a Beetleboye, který v minulém roce strávil na Novém Zélandě 3 měsíce a jeho fotografie a hlavně popis cesty...

© 2008 Made by Ravenhorn and Oli

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode